Dostawa zakupów z ZakupyStarogard.pl

Dostawy realizujemy:

Dostawa bezkontaktowa

Dostawy realizujemy w trybie bezkontaktowym. Nasz kierowca skontaktuje się z Tobą, aby poinformować Cię o planowanym doręczeniu zamówienia. Zostanie ono doręczone pod drzwi o czym powiadomimy Cię dzwonkiem. Dostawę realizujemy bez wchodzenia do domu. 

Termin dostawy

Wszystkie dostawy doręczne są przez naszego kierowcę. Dowóz realizowany jest w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Dokładna data dostawy jest podana zawsze podczas składania zamówienia.  

Rejon dostaw
Dostawy realizujemy na terenie Starogardu Gdańskiego i najbliższych okolic. Dostarczymy między innymi do: Zblewa, Skarszew, Pelplina, Bobowa,  Borzechowa, Lubichowa, Kokoszkowy, Koteże, Rokocin, Nowa Wieś Rzeczna, Stary Las, Okole, Krąg, Kręski Młyn, Linowiec, Dąbrówka, Rywałd, Janowo, Owidz, Szpęgawsk, Zduny. Sprawdź nasz zasięg na mapie poniżej.
Nie ma Twojej lokalizacji na liście? Napisz do nas! kontakt@zakupystarogard.pl
 

Dostawa dla seniora

Wspierając seniorów w tych trudnych chwilach, oferujemy darmowy dowóz dla osób po 60 roku życia.

Koszt dostawy

Koszt dostawy na terenie Starogardu Gdańskiego to 9,99 zł niezależnie od wielkości zamówienia. Koszt w pozostałych lokalizacjach to 14,99 zł. Dla seniorów powyżej 60 roku życia dostawa jest bezpłatna niezależnie od rejonu. 

 

Obszar na mapie jest jedynie przybliżonym obszarem orientacyjnym. Może różnić się od rzeczywistych możliwości dostawy. 

Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Z przykrością informujemy, że nie będziemy już prowadzić sprzedaży z dostawą na zakupystarogard.pl. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z naszej oferty. W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu odmrażania gospodarki, w tym otwarcie galerii oraz zlikwidowanie tzw. „godzin dla seniora” nie będziemy już sprzedawać i dowozić towarów. Życzymy Państwu dużo zdrowia i samych pomyślności!

zakupystarogard.pl