O nas

Jesteśmy ZakupyStarogard.pl i chcemy sprawić by Twoje zakupy były bezpieczne i przyjemne.

Co robimy?

Cześć! Jesteśmy ZakupyStarogard.pl i zajmujemy się dostarczaniem zakupów na terenie Starogardu Gdańskiego i najbliższych okolic. Nie chcesz przepychać się między półkami, stać w kolejce? Już nie musisz. Rozsiądź się wygodnie i złóż zamówienie u nas.

Nasza misja

Pomóc mieszkańcom Starogardu Gdańskiego i okolic w tym by mogli bezpiecznie i wygodnie wykonać najpotrzebniejsze zakupy. Teraz jest to możliwe bez wychodzenia z domu.

Nasza historia

Początki naszej działalności dotyczyły tworzenia sklepów internetowych dla naszych klientów. Nasze doświadczenie postanowiliśmy zamienić tworząc swoje sklepy. Na codzień zajmujemy się sklepem www.cuksy.pl. Postanowiliśmy jednak stworzyć także coś na nasz lokalny rynek by pomóc Wam z codziennymi zakupami.

Współpracujmy razem!

Prowadzisz hurtownię? Sklepik? Sprzedajesz online towary? A może zajmujesz się dowozem? Współpracujmy! Jesteśmy otwarci na każdą nową współpracę. Wierzymy, że wspólna praca potrafi przerodzić się w doskonałe produkty i doświadczenia!

Dlaczego warto u nas kupować?

W naszej ofercie znajdziesz podstawowe produkty, które na codzień kupujesz w sklepie. Na tą chwilę posiadamy kilkaset różnych produktów a ofertę będziemy stale uzupełniać o nowe pozycje.

W trosce o Twoje zdrowie a także naszych pracowników postanowiliśmy dowodzić produkty bezkontaktowo. Nasz kierowca skontaktuje się z Tobą przed planowaną dostawą. Produkty zostawi pod Twoimi drzwiami a następnie oddali się.

Nasz sklep działa tylko online. Nie zbieramy produktów z hali sprzedażowej. Dostarczamy je bezpośrednio od naszych dostawców. Dlatego masz pewność, że nie dotykały ich setki innych osób.

Staramy się by nasze zakupy były dla Ciebie jak najbardziej przyjemne. Jeśli masz dla nas wskazówki / sugestie – daj znać!

Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Z przykrością informujemy, że nie będziemy już prowadzić sprzedaży z dostawą na zakupystarogard.pl. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z naszej oferty. W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu odmrażania gospodarki, w tym otwarcie galerii oraz zlikwidowanie tzw. „godzin dla seniora” nie będziemy już sprzedawać i dowozić towarów. Życzymy Państwu dużo zdrowia i samych pomyślności!

zakupystarogard.pl